O maç buraya gelme biletimdi

Bu kadar çok önemli olayın bir anda yaşandığı bu mükemmel hafta sonunda benim için en değerlisini sizlerle paylaşmak istiyorum.

O maç buraya gelme biletimdi, sayende ilk defa çadırda yattım, üşümeyi yazda öğrendim, abi ablalarla tanıştım. İbrahim abi ile tanıştım. SÜPER bir gün geçirdim. Tekrar söylüyorum o maç herşeyimdi. Sevgiler Oğlun METE.

Karaburun Dalış Merkezinde benim ve badim Ibrahim Okyar ‘ın 3* eğitimi, Nilüfer ‘in 100. dalışı, Harun ve Sinem’in 2* eğitimi ve yoldaşım Murat’la birlikte lidersiz yaptığımız ilk dalış gibi deftere kaydedebileceğim o kadar çok anı varken, dalış defterime oğlumun yazdıklarını paylaşıyorum. Bu mükemmel anılarıma ortak olan, öğrenme ve tecrübe etmenin hiç bitmediği bu alanda bilgilerini bizden esirgemeyen tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ve sevgilerimle.
Mete’nin yazdıklarına gelince Cuma gecesi çadır kampı için çanta hazırlarken, birlikte Galatasaray maçı izliyorduk. O kadar çok istedi ki benimle gelmeyi, ben de bu maçı kazanırsak gelirsin dedim.
Hafta sonunun ardından dönüşte defterime yazdıkları ise bunlar:

“O maç buraya gelme biletimdi, sayende ilk defa çadırda yattım, üşümeyi yazda öğrendim, abi ablalarla tanıştım. İbrahim abi ile tanıştım. SÜPER bir gün geçirdim. Tekrar söylüyorum o maç herşeyimdi. Sevgiler Oğlun METE”

O maç buraya gelme biletimdi” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.